המלצת הלקוח:
בקצרה – המרפאה מומלצת מכל הבחינות, הצוות באמת מיוחד, מקצועי אנושי ומסור. הכרנו את הצוות כולו, לאורך חודשים ארוכים של טיפול במקרה מורכב ואנחנו ממליצים עליהם בלב שלם.

ובפירוט – הגענו למרפאה עם מקרה מאתגר, חנה, כלבה בת 9 שסבלה מפצע חריף בעין (כיב) שהתחיל משריטה, התפתח במהירות ולא הגיב לטיפול בטיפות או בכדורים.
בנוסף לכך חנה לא חובבת וטרינרים (תוקפנית) וסובלת ממחלת לב כרונית חריפה המקשה על הטיפול בה.
חנה סבלה מהפצע בעין, סירבה לאכול ולשתות, איבדה משקל ונחלשה מאוד.

התקבלנו על ידי ד”ר יפעת שגב המקסימה ולאחר בדיקות הובהר לנו שמצב כזה חמור בד”כ דורש ניתוח אבל מכיוון שחנה הייתה חלשה מאוד וגם סובלת ממחלת לב חריפה הניתוח היה כרוך בסיכון רב.
הוחלט להתאים לחנה טיפול אגרסיבי המשלב טיפות וכדורים מסוגים שונים ולהתקדם שלב שלב.

יפעת, במקצועיות וסבלנות רבה, דאגה לבדוק את חנה בעדינות, להרגיע אותנו ולהרכיב את הטיפול המיטבי לעין תוך התייעצות עם הקרדיולוג שמטפל בחנה ועם הווטרינר המטפל שלנו כדי לוודא שהטיפול ישתלב היטב עם התרופות הקבועות. היחס המיוחד של יפעת בלט לאורך כל הדרך.

התחלנו תהליך ארוך של שבועות רבים, בהם הגענו למספר ביקורות והטיפול הותאם כל פעם למצב העין ולמצבה הכללי של חנה. לאורך כל הזמן קיבלנו תמיכה מלאה מיפעת ומכל צוות המרפאה באכפתיות ובסבלנות אין קץ, בהסברים, במענה למקרי חירום בסופ”ש ובשעות הלילה, ביעוץ בטלפון ועוד.

במהלך הטיפול נאלצנו לאשפז את חנה בבית דגן למספר ימים בעקבות החרפה של מחלות הרקע שלה (החרפה שיפעת זיהתה והמליצה לגשת במהרה לבדיקות דם). לאורך כל האשפוז, יפעת וכל צוות המרפאה היו בקשר איתנו ועם הרופאים המטפלים באשפוז כדי לוודא שאנחנו מטופלים היטב, להתעדכן במצבה של חנה ולהנחות לגבי הטיפול בעין שלה.

קשה לסכם את כל התהליך שעברנו בכתב ולמרות אריכות הדברים זוהי רק התמצית של תקופת הטיפול.
לכן רק נוסיף שלאורך כל הדרך קיבלנו טיפול מקצועי, אנושי, סבלני ומסור מכל צוות המרפאה ללא יוצא מן הכלל.

לאחר הטיפול הארוך והאינטנסיבי חנה הבריאה ונמנע הניתוח המסוכן.

תודה רבה מכל הלב לד”ר יפעת שגב ולכל צוות המרפאה על הטיפול והדאגה לחנה (ולנו) לאורך כל הדרך, אתם משהו מיוחד!