צוות המרפאה Eyecare

ד”ר חוי צרפתי DVM, MRCVS 

בוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 1999.  עוסקת ברפואת עיניים וטרינרים מאז שסיימתי את לימודי. לא ידעתי שאני אהיה רופאת עיניים,  חשבתי בכלל שאהיה פנימאית.  אך במהלך שנת הסטאג’ שלי הוקסמתי מהתחום הזה והחלטתי לעשות כל שביכולתי כדי ללמוד את התחום.  את ההתמקצעות ברפואת עיניים וטרינרית רכשתי בהשתלמויות רבות במספר מקומות בארה”ב,  אנגליה וישראל,  בנוסף לקורסים מתקדמים בנושאי basic science course,  ניתוחי קטרקט ואלקטרורטינוגרפיה שעברתי במשך השנים. אני מקפידה להשתתף באופן קבוע בסמינרים וקונגרסים שנתיים ברפואת עיניים וטרינרית וכך אני מקפידה להיות מעודכנת בכל המחקרים והטכניקות החדשות בתחום. אני נהנית ללמד במרפאה  סטודנטים ורופאים לוטרינריה במטרה להעלות ולשפר רמת את רפואת העיניים הוטרינרית במרפאות הפרטיות בישראל. נשואה לדוד, אמא לשלושה בנים- אופיר,  תמיר  ונועם ואנו מגדלים בביתנו שלושה כלבים ושלושה חתולים.  כשאני לא עסוקה עם לקוחותי אני נהנית לצאת לטרקים ולטיולים רגליים אשר מלאים אותי באנרגיות חדשות,  ועוסקת גם  בגינון ועיצוב בונסאי.

ד"ר חוי צרפתי וטרינית עיניים

ד”ר יפעת שגב , DVM

סיימתי לימודי וטרינריה בבית החולים הווטרינרי ע”ש קורט בשנת 2010 , לאחר מכן המשכתי לשנה נוספת בבית החולים הוטרינרי בתוכנית אינטרנשיפ (internship ) ברפואה וכירורגיה של חיות קטנות. עם סיום התוכנית עבדתי כשנה במרכז חירום וטרינרי ורכשתי ניסיון רב ברפואה פנימית ורפואת חירום.  אך אהבתי הגדולה היתה תמיד ברפואת עיניים,  ולכן שמחתי כאשר חוי פנתה אלי והזמינה אותי להצטרף לצוות המרפאה.  מסוף שנת 2012 הצטרפתי לצוות המרפאה ועברתי הכשרה מקיפה ברפואת עיניים וטרינרית.  נשואה לברק, אמא לשני בנים – ליאור ועמית ומגדלים כלבת לברדור.

ד"ר יפעת שגב

ד”ר נילי כהנא 

שמי נילי כהנא, סיימתי את לימודי הווטרינריה בבית הספר לרפואה וטרינרית ע״ש קורט, של האוניברסיטה העברית, מחזור 2010. לאחר מכן המשכתי ישירות לשנת אינטרנשיפ (סטאג׳) בחיות קטנות בבית החולים (יחד עם ד״ר יפעת שגב). בשנת 2013 התחלתי את עבודתי במחלקת עיניים בבית החולים תחת הנחייתו של פרופסור רון עופרי במשך כשנתיים וחצי .

ב2016 עברתי לגור עם בעלי אביעד ובתנו נועה בקנדה לשנה (שליחות בשל העבודה שלאביעד) שם התלוותי למומחה ברפואת עיניים מטעם הקולג׳ האמריקאי. עם חזרתי ארצה התאפשר לי להצטרף לצוות המופלא של מרפאת העיניים בראשותה של ד״ר צרפתי.

כיום אני  מתגוררת עם אביעד,  בתנו נועה וכלבתנו בל  בישוב המקסים עשרת.  בין תחביבי צלילה,  ריצה ושחיה ובישול טעים

ניל

ד”ר רעיה עזרא-אליה 

מגיל מאוד צעיר ידעתי שאני רוצה לטפל בבעלי חיים,

אני דור שלישי לאוהבי חיות מושבעים ותמיד הייתי מוקפת בחתולים, כלבים, מכרסמים, וכל מה שמגיע.

באופן טבעי התחלתי ללמוד וטרינריה ובתוך התחום הרחב הזה גיליתי עניין מיוחד בעיניים.

לאחר שסיימתי את הלימודים התחלתי להתמקד בתחום ובמקביל פניתי לחקר מחלות רשתית בכבשים במסגרת לימודי תואר שלישי- PhD.  זכיתי להיות חלק מפרויקט חשוב ופורץ דרך עבור כבשים ואנשים. לאחר סיום הדוקטורט המחקרי חיפשתי לעסוק באופן בלעדי ברפואת עיניים ומצאתי בית חם במרפאה.

אני גרה בתל אביב עם בן זוגי מאיר, אנחנו מגדלים 2 כלבות, 2 בנות וחתול (לפי סדר כרונולוגי), בזמני הפנוי אני מתרגלת איינגאר יוגה ורואה האנטומיה של גריי.

רעיה עזרא-איליה

לנה סטופניצקי 

החלום הכי גדול שלי היה לעבוד במשטרת הגבולות (עם הכלבים) אבל החיים מובילים אותנו אחרת:

השלמתי שנתיים של שירות לאומי בבית החולים הוטרינרי בבית דגן במחלקת רפואה פנימית , אחכ עברתי לשנה במחלקת חירום וטיפול נמרץ בבית החולים ואז הגעתי הביתה J למרפאת EYECARE

אני גרה עם בן זוגי בראשון לציון, יחד עם מקס הפקינז ורחל (ריצ’ל) החתולה.  ההאסקי בתמונה הוא טאקו, כלב נפלא שחלק איתנו עשר שנים מחיינו.

אני שונאת מים קרים, לא מסוגלת לראות סרטים, ובזמני הפנוי אוהבת לקרוא ספרים 🙂

לנה סטופניצקי

אילה ברדה

ההשראה התחילה בבית ההורים שם התחילו לגדל כלבים בסדר עולה:  משיצו פיצפון דרך ארדייל בינוני;ועד בורזוי ענק. ולכן מה שנותר לי זה רק לנסוק לגובה ולעבור לתוכים.
עם התפתחות אהבת בעלי החיים גם לתחום האוירי ,היה זה רק צעד טבעי שקינן בי כבר זמן רב, להפוך את האהבה הזו למקצוע ובכך להועיל לבעלי החיים שאני אוהבת. רווח נקי לשני הצדדים. במהלך חיי הספקתי לעבוד בעבודות שונות ומשונות מהוצאה לאור של תחקירים כלכליים ועד שיווק חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה. אבל שום דבר לא משתווה לקשקוש זנב ונשיקה רטובה מכלב שלפני זמן קצר נכנס למרפאה כואב ונפחד או לחיוך של בעליו.  לצוות המרפאה הצטרפתי לפני כשבע שנים.  נשואה ליוסי ואמא לשירה,  דנה ויעל.  מגדלים בביתנו תוכים וחתולים

 

אילה ברדה

יערה ניר

נולדתי וגדלתי בקיבוץ הגושרים שבאצבע הגליל, את הילדות ביליתי בעבודה בפינת החי , כבר אז היה ברור לכולם שאיפה שיש בע”ח אני שם/
בשנים 2000-2001 עבדתי בכלבייה עירונית, חוויה לא פשוטה שרק חיזקה את שידעתי וזה שאני חייבת לטפל בבע”ח.
בסוף שנת 2001 התחלתי את דרכי כאסיסטנטית במרפאה פרטית בצפון, לאחר 8 שנים שכללו מעבר למרכז הארץ ועבודה מס שנים במרפאה פרטית נוספת החלטתי לנסות משהו שונה ועבדתי 4 וחצי שנים במרכז מומחים וטרינרי כטכנאית כירורגיה,
בזמן של התלבטויות לאן אני ממשיכה משם – צילצל הטלפון עם הצעת עבודה, “מרפאת עיניים “היא אמרה ואני חשבתי לעצמי וואו! תחום חדש, לא מכירה, באתי, אהבתי וגיליתי תחום מדהים, מרתק ומיוחד במינו,
לא סתם אומרים שהעיניים הן החלון לנשמה.
בחיים הפרטיים אני אוהבת את הסביבה, את הטבע והאדמה
מגדלת בבית חמישה חתולים והרבה געגועים לבוני כלבתי הקטנה שליוותה אותי 16 שנה.

יערה ניר וטרינרית כלבים

אלונה רוברטס

אלונה שלנו לא אוהבת לספר על עצמה  אז אנו נספר לכם על אשה מקסימה,  שהצטרפה אלנו לצוות כשהמרפאה גדלה והיה צורך במישהו שמטפל רק בענייני הלקוחות.  אלונה היא זאת שעונה לכל הטלפונים שלכם,  מתקשרת לוודא שאתם מרגישים טוב אחרי ניתוח,  ופותרת את כל הבעיות האדמיניסטרטיביות שמתעוררות.  אחרי שנים של נסיון  בשירות לקוחות בתחומים אחרים לגמרי,, היא נהנית להיות מוקפת כל היום בכלבים וחתולים ובעליהם המסורים. גרה בנוה סביון עם רובי ושני ילדיהם והחתול ניאו שנותן לה השראה יומיומית

חוי צרפתי -אלונה רוברטס

אוקסנה קלז

נולדתי בסנט פטרבורג
את הכלב הראשון שלי קיבלתי בגיל 8 וזאת הייתה אהבה ממבט ראשון,
עליתי ארצה לבדי בגיל 19 ותמיד היו כלבים בחיי,
לאורך השנים התנדבתי בעמותות וסייעתי בשיקומם של כלבים רבים,
כיום אני גזברית וחברת הועד בחוג הישראלי לכלבי האונד,
מגדלת בביתי שני כלבי דקל אלופי ישראל ושני כלבים נוספים שאומצו מאחת העמותות,
אני בעלת תואר הנדסת חשמל ואלקטרוניקה אבל חלום הילדות שלי היה להיות אחות במחלקת ילדים,
כשהגעתי למרפאה של חוי הרגשתי שאני מגשימה את החלום, בעלי חיים הם כמו ילדים קטנים ושובבים בשבילי ואני שמחה על ההזדמנות להיות בשבילם ולדאוג לרווחתם.
אוקסנה קלז
eyecare צוות מרפאה